Léčivá
Kakaová 
ceremonie

Kakaová ceremonie jako tvůj průvodce k cestě OTEVŘENÍ SRDCE

Při této ceremonii se dostanete do hlubokého a intenzivního prožitku, pomocí kakaové medicíny. Jedná se o velmi jemnou, ale zároveň učinou transformaci energií, kdy uslyšíte hlas svého srdce a napojíte se více na svou intuici.

Čisté raw kakao je blahodárná medicína, používána již před tisíciletími Aztéky a Mayi ve Střední Americe. Kakao působí léčivě na tělo i mysl. Na energetické úrovni otevírá srdce, tudíž má schopnost v člověku probouzet pocity lásky, radosti a vděčnosti. Také uzemňuje a dokáže člověka hluboce propojit se svým tělem. Dostavuje se tak pocit spokojenosti a bytí ve svém středu. Kakao též napomáhá otevřít se volnému plynutí kreativní energie a intuice. Právě díky těmto vlastnostem je kakao výborným pomocníkem pro vnitřní práci na sobě. Je velmi bohaté na minerály jako hořčík, železo a zinek, a obsahuje až třikrát více antioxidantů než zelený čaj.

Kakaová ceremonie Vám pomůže najít propojení s vaší duší, zažít klid, ukotvení se a propojení se s Matkou Zemí. Je cestou, nebo mostem přímo do srdce.

Image by Freepik